ul. Montażowa 3B, 43-300 Bielsko-Biała Alusolution: ul. Montażowa 3B, 43-300 Bielsko-Biała

Kompleksowość w realizacji nowoczesnych rozwiązań

Obecnie inwestorzy oczekują nie tylko nietuzinkowych rozwiązań architektonicznych, które łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością, ale również kompleksowej realizacji usług. Rosnące wymagania to dla nas kolejne wyzwanie, którego z pełną gotowością się podejmuje.


ALUSOLUTION – wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu nowoczesnych systemów elewacyjnych wraz z aluminiowymi systemami budowlanymi. Odpowiadamy całościowo za realizowane zlecenia, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również fachowe działanie na każdym etapie realizacji usług. Zawsze wychodzimy naprzeciw konkretnym oczekiwaniom naszych klientów. Do zleceń podchodzimy indywidualnie, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb.

Nasz profesjonalizm wynika przede wszystkim z bogatego doświadczenia, które zdobywaliśmy między innymi podczas realizacji największych obiektów w Polsce i na świecie. Długo i sumiennie pracowaliśmy na to, aby teraz móc zaproponować naszym klientom kompleksowe i innowacyjne rozwiązania i wysoki poziom realizowanych usług.


Poznaj ofertę naszej firmy

Korzystając z usług naszej firmy, możesz liczyć na kompleksową realizację usług — od projektu poprzez docelowy montaż. Zapewniamy m.in. drzwi i okna aluminiowe oraz stalowe, które wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami, ale również nowoczesnym wyglądem. Oprócz tego gwarantujemy stolarkę PREMIUM, spełniającą nawet oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oraz stolarkę ppoż., czyli zabezpieczającą przed rozprzestrzenianiem się ognia i dymu.

Gwarantujemy również systemy przesuwne i harmonijkowe, które coraz częściej znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie. Specjalizujemy się również w realizacji fasad aluminiowych, elewacji wentylowanych, balustrad szklanych, a także konstrukcjach całoszklanych.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym kompleksowym wsparciem, zapraszamy do kontaktu — telefonicznego lub e-mailowego. Nasza siedziba wraz z halą produkcyjną mieści się w Bielska-Białej.